top of page
  • Фото автораРоман Радейко

Онлайн-знайомства: Як убезпечити себе за допомогою OSINT

В епоху цифрових технологій онлайн-знайомства стали невід'ємною частиною нашого життя. Проте, поряд із зручністю та широкими можливостями, вони також несуть певні ризики. Як юрист, я хочу поділитися з вами кількома порадами, як убезпечити себе під час знайомств в інтернеті, використовуючи техніки OSINT (розвідки на основі відкритих джерел) та доступні онлайн-інструменти.


  1. YouControl - надійний помічник у перевірці фінансових та репутаційних ризиків Перш ніж зустрітися з людиною, з якою ви познайомилися онлайн, варто перевірити її за допомогою сервісу YouControl. Ця потужна система OSINT дозволяє відстежувати основні зміни в житті особи, які можуть вплинути на фінансові та репутаційні ризики подальшої співпраці. Ви зможете дізнатися про недійсність паспорта, наявність автотранспорту та нерухомості, розшук поліцією, пов'язані компанії та ФОП, борги за кредитами та аліментами, корупційні правопорушення та судові справи.

  2. Єдиний реєстр боржників - ваш союзник у виявленні заборгованостей. Якщо ви хочете дізнатися, чи має ваш потенційний партнер борги, скористайтеся потужним інструментом OSINT - Єдиним реєстром боржників. Найчастіше громадяни потрапляють до цього реєстру через несплачені адміністративні штрафи, комунальні послуги, програні судові справи, невиплачені аліменти або прострочені кредити. Для перевірки достатньо ввести прізвище, ім'я та по батькові особи на офіційному веб-порталі реєстру.

  3. Опендатабот - ваші очі та вуха в судових процесах. Сервіс Опендатабот - це справжня знахідка для OSINT в юридичній сфері. Він дозволяє відстежувати судові процеси щодо конкретної особи. Ви можете отримувати повідомлення не лише про відкриті провадження, але й про відхилені позови. Це дає можливість відповідачу підготуватися до першого засідання та бути в курсі всіх змін у судовій справі. Моніторинг справ в Опендатаботі безкоштовний для українців.

  4. GetContact - розвідка за номером телефону Додаток GetContact - це корисний інструмент OSINT, який допомагає дізнатися, як ваш номер телефону записаний у смартфонах інших людей. При встановленні додатку інформація про користувача та його контакти потрапляє до бази даних GetContact. Якщо ви не хочете, щоб ваш номер був доступний для перевірки, ви можете видалити свій обліковий запис із бази даних сервісу.

Застосовуючи техніки OSINT та користуючись відкритими даними, ви можете значно підвищити свою безпеку під час онлайн-знайомств. Пам'ятайте, що хоча довіра є основою будь-яких здорових стосунків, перевірка потенційного партнера може допомогти убезпечити себе від можливих ризиків та неприємних сюрпризів. Використовуйте ці інструменти OSINT розумно та відповідально, і нехай ваші онлайн-знайомства будуть приємними та безпечними!


Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо застосування OSINT для перевірки партнерів або вам потрібна юридична консультація, звертайтеся. Я завжди готовий допомогти вам захистити свої права та інтереси в цифровому світі.

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page