top of page
webinar-bg.jpg

Вебінари
від Online Law School

Долучайся до наших вебінарів, де досвідчені юристи та викладачі діляться своїми знаннями та інсайтами!

law-school.png

Або ставай учасником PREMIUM OLS CLUB
та отримуй доступ до усіх заходів БЕЗ додаткової оплати

law-circle.png

Що ми пропонуємо?

Отримуй актуальні знання під керівництвом досвідчених спікерів

Експерти у своїй галузі, засновники знань та віддані допомогти тобі розвивати найкращі практики. Вони готові ділитися своїм досвідом для вашого успіху.

Усі вебінари ти можеш опрацювати
у записі, коли тобі зручно

Тисни кнопку "Отримати запис". Заповнюй форму реєстрації. Тисни кнопку "Реєстрація". Ти отримаєш лист із всіма необхідними вказівками та інформацією.

Без зайвих слів, лише корисний вміст для твого успіху на кожному вебінарі!

Плануй свій час та приєднуйся до заходів! Слідкуй за оновленнями – у нас ще багато цікавого попереду!

Online

1 година

05/03/24 - 18:00

webinar-february-10.png

Спікер: Тетяна Федорів

Понад шість років досвіду в юриспруденції. Працює Sole Legal Counsel в міжнародній ІТ компанії, основними напрямками діяльності
є договірне, корпоративне та податкове право.

Юридичний інтенсив:
"Non-compete в Дія.City"

Про вебінар:

Положення про неконкуренцію для фахівців ІТ сектору в Україні стають все більш актуальними в умовах зростаючої конкуренції та розвитку технологій. Їх імплементація в гіг-контракти та трудові контракти з ІТ фахівцями може забезпечити захист інтелектуальної власності та конфіденційної інформації компанії. Компенсація за дотримання умов про неконкуренцію може бути включена в угоду та підлягає оподаткуванню. Як враховувати різницю між non-compete та non-solicitation, а також можливість поєднання цих елементів британського права в українських договорах для забезпечення максимального захисту інтересів усіх сторін?

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

01/03/24 - 18:30

webinar-speaker-5.png

Спікерка: Аліна Медус

Legal English.
Speaking Club

Хочете вдосконалити свою англійську? Приходьте на наш Speaking Club! Тут ви зможете покращити вимову та розширити словниковий запас в приємній та неформальній атмосфері.

Про вебінар:

Senior Teacher at Green Forest

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

06/03/24 - 18:00

Трохим Бабич.png

Спікер: Трохим Бабич

координатор освітнього напрямку Кібербезпека на факультеті інформатики Національного університету "Києво-Могилянська Академія", спікер Дія.Освіта, займався і розробкою, і кібербезпекою і цифровою трансформацією загалом

Not legal advice.
"Приватна та корпоративна кібергігієна"

Що таке приватна та корпоративна кібергігієна? Розглянемо ключові аспекти забезпечення як для особистих, так і для корпоративних користувачів. Обговоримо найновіші тенденції кіберзагроз, надамо практичні поради з захисту особистої інформації в Інтернеті та розглянемо стратегії забезпечення кібербезпеки для підприємств. Приєднуйтеся, щоб довідатися як попередити діджитал небезпеки, використовувати інноваційні технології для захисту даних та дотримуватися гігієни в інформаційному просторі.

Про вебінар:

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

04/03/24 - 18:00

11/03/24 - 18:00

Андрій Удовиченко.png

Спікер: Андрій Удовиченко

Workflow designer в Bot&Partners

Вебінар.
"ШІ в діяльності юриста"

У світі, що стрімко розвивається, технологічний прогрес пронизує всі сфери нашого життя, включаючи й правову сферу. На вебінарі зосередимося яку роль відіграє штучний інтелект в роботі сучасного юриста: починаючи від його потенційних можливостей і закінчуючи етичними аспектами використання цієї технології. Також розглянемо рев'ю та драфтинг договорів за допомогою штучного інтелекту, що є однією з сучасних тенденцій у сфері юридичних послуг. Ця технологія використовується для автоматизації та полегшення процесу створення, перегляду та аналізу юридичних документів.

Про вебінар:

Вартість: 450₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

12/03/24 - 18:00

Роман Радейко.png

Спікер: Роман Радейко

співзасновник та CEO OnlineLawSchool

Вебінар "Як юристу використовувати OSINT для перевірки контрагентів"

Під час вебінару буде розглянуто такі ключові теми: Публічні реєстри для перевірки контрагентів, чат боти і системи для перевірки контрагентів. Цей вебінар стане корисним для юристів, які прагнуть використовувати сучасні інструменти та технології для підвищення ефективності своєї роботи. Учасники отримають практичні поради та стратегії, які допоможуть їм успішно використовувати відкриті дані та OSINT в юридичній практиці.

Про вебінар:

Вартість: БЕЗКОШТОВНО

Online

1 година

19/03/24 - 17:30

Вероніка Збризька.png

Спікер: Вероніка Збризька

адвокатка, заступниця керівника юридичного департаменту Sport Labs Group (міжнародний ІТ холдинг), meta.ua. Член Ради Комітету з ІТ, медіа та захисту персональних даних Асоціації правників України (АПУ). Член Міжнародної асоціації власників торговельних марок (INTA), Міжнародної асоціації молодих юристів (AIJA). Практикуючий юрист в сфері IP більше 10 років. Є автором статей та коментарів юридичного спрямування.

Юридичний інтенсив.
"Договірні конструкції розробки та/або передачі програмного забезпечення"

На нашому вебінарі поговоримо про ключові умови договору: на що звертаємо увагу, «специфічні» умови договорів щодо розробки та/або передачі ПЗ.

 

Спікер нашого заходу дасть поради щодо умов в інтересах замовника або розробника ПЗ.

 

А також, поговоримо про ліцензійний договір або «ліцензійні» умови передачі ПЗ - види ліцензій, строк, територія - практичний кейс з перевірки ліцензійного договору.

Про вебінар:

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

18/03/24 - 18:00

Наталія Кузьма.png

Спікер: Наталія Кузьма

Вебінар "Діалог, який продає"

Як навчитись говорити так, щоб клієнти чули, вміти виявляти їх потреби і домовлятись про співпрацю? На нашому вебінарі ми зосередимося на важливому аспекті комунікації - навичках ефективного спілкування, які допоможуть вам залучати та утримувати клієнтів. Ви отримаєте практичні інструменти та стратегії, які допоможуть вам підвищити ефективність вашої комунікації з клієнтами та досягти більш успішних результатів у вашій роботі.

Про вебінар:

тренер у сфері комунікації

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

21/03/24 - 17:00

Тетяна Харебава.png

Спікер: Тетяна Харебава

адвокат, керівник юридичного департаменту Sport Labs Group (міжнародний ІТ холдинг), юридичний радник meta.ua, голова комітету АПУ з питань інтелектуальної власності. Член Міжнародної асоціації молодих юристів (AIJA)

Юридичний інтенсив.
"Розробка та складання договорів про передачу авторських прав"

На нашому вебінарі поговоримо про поняття та істотні умови договорів про передачу авторських прав, види таких договорів, практичні вимір договорів про передачу авторських прав в сфері ІТ та медіа. 

А також, про договори на передачу авторських прав на обʼєкти, створені за допомогою штучного інтелекту

Про вебінар:

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

25/03/24 - 18:00

Владислава Рикова.png

Спікер: Владислава Рикова

керівниця маркетингової агенції МАВР, експерт в сфері юридичного маркетингу,ТОП найкращих SEO-фахівців практиків

Вебінар.
Як залучити клієнтів в юридичну фірму

Розкриваємо перевірені стратегії та інноваційні підходи, які допоможуть вам виділитися серед конкурентів і побудувати міцні відносини з клієнтами. Ми обговоримо, як ефективно використовувати цифровий маркетинг, соціальні мережі, контент-маркетинг та персоналізовані стратегії спілкування для приваблення та утримання клієнтів. Ви дізнаєтесь про найновіші тенденції у сфері юридичних послуг, а також отримаєте практичні поради, які можна одразу впровадити у своїй практиці.

 

Цей виступ стане незамінним ресурсом для юридичних фахівців, які прагнуть розширити свою клієнтську базу і зміцнити позиції на ринку.

Про вебінар:

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Online

1 година

27/03/24 - 18:00

Юлія Парфенюк.png

Спікер: Юлія Парфенюк

юристка практики IPTech київського офісу Baker McKenzie

Юридичний інтенсив.
"Відповідальний маркетинг. Які законодавчі вимоги необхідно враховувати під час здійснення реклами в інтернеті, лідогенерації та налаштуванні таргетингу?"

Як збільшити конверсію просто привівши у відповідність із законодавчими вимогами вашу маркетингову діяльність? Чому таргетинг важливо розглядати як окрему, важливу складову для аналізу на відповідність вимогам законодавства?

 

Про це та багато іншого ми поговоримо на нашому вебінарі! Регуляція маркетингу в ЄС та тенденції щодо ще більшого посилення регулювання порівняння з Україною; вплив війни на популяризацію та швидке зростання кількості українських брендів та, як наслідок, створення ними певної нової культури просування товарів в інтернеті, яка, однак, містить низку недоліків.

 

Практичне застосування з прикладами кейсів та розбором реклами в інтернеті. Лідогенерація: розкриття поняття та зробити акцент на захисті персональних даних, а саме збирання, обробка та зберігання персональних даних лідів, підстави для таких дій. 

Про вебінар:

Вартість: 250₴

Вебінар для учасників PREMIUM OLS CLUB – доступний без додаткової оплати

Вигоди, які отримаєш ставши учасником PREMIUM OLS CLUB

Зустрічатися та обговорювати

Взяти участь

Особистий розвиток.

актуальні питання з юристами-практикам з усього світу.

в дискусіях, майстер-майндах, вебінарах, а також юридичних паті та зустрічах в реальному житті.

Долучитися до онлайн-простору для навчання та росту серед однодумців.

Експертна підтримка.

Професійний нетворкінг.

Ексклюзивні ресурси.

Наша команда складається з кваліфікованих фахівців, готових поділитися своїм досвідом у різних галузях юриспруденції.

Обмінюйся досвідом, отримуй консультації та розширюй свої професійні горизонти.

Доступ до унікальної інформації, участь в закритих заходах та можливість обмінюватися досвідом з експертами різних напрямків права.

webinar-bg.jpg

Залишились питання?

Дякую! Ми якомога швидше зв'яжемося з ВамиОтправлено. Спасибо!

bottom of page